Hledáme nové kolegy na dlouhodobou brigádu i na hlavní pracovní poměr.

POKUD MÁTE ZÁJEM TAK PROSÍM PIŠTE NA: mysicka@projektyvytapeni.cz

Volné pracovní pozice:

Projektant TZB

Hledáme nového kolegu na pozici "Projektant TZB". Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ/VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je obsolvent VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí. Hledáme buď samostatného projektanta s praxí, nebo absolventa kterého zaškolíme.

Brigádník s perspektivou

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Vytváření projektů TZB, administrativní práce, kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.

Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, ideálně v posledních ročnících magisterského studia, nebo v posledním ročníku bakalářského studia (pokud uchazeč neplánuje ve studiu pokračovat).

Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu. Preferujeme uchazeče se zájmem o obor TZB, kteří uvažují, že by se v budoucnu zabývali projektováním systémů TZB.

... NEKUŘÁK

Brigádník - student VŠ

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytápění, chlazení, VZT, plyn, ZTI. Administrativní práce (tisk a kompletace projektů). Kreslení výkresů TZB v Autocadu (především vytápění, chlazení, VZT), výpočty tepelných ztrát a dimenzování potrubí v programu PROTECH.
Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Výhodou je alespoň základní orientace v problematice TZB, ale není podmínkou. Nutnou podmínkou je znalost Autocadu, v ideálním případě znalost Revitu.
Ideální uchazeč je student VŠ stavební (jakékoliv obory), nebo VŠ strojní obor technika prostředí, výhodou je střední škola stavební nebo se zaměřením na TZB, ... NEKUŘÁK

Brigádník - specialista REVIT

Výpomoc v projekční kanceláři TZB - vytváření projektů TZB v BIM systému Autodesk Revit. Hledáme studenta s dobrou znalostí Autodesk Revit ideálně včetně částí MEP pro TZB profese. Práce je vhodná i pro studenty nižších ročníků VŠ. Pracovní doba je flexibilní. Finanční ohodnocení nadstandardní dle dohody.

Kontakt

Ing. Jan Myšička - projekční kancelář vytápění, chlazení, plyn
Malý Okrouhlík 7
182 00 Praha 8
+420 602 319 471